Przejdź do treści

Galeria Zdjęć. Zdjęcia Ślubne.

Przygotowania do Ślubu

Jest to moment, któremu towarzyszy wiele emocji, wzruszeń, radości. W trakcie, gdy Jesteście zajęci swoimi obowiązkami, robię zdjęcia detali obrączki, bukiet, czy wisząca suknia, buty, spinki itp. Następnie przygotowanie makijażu, układania włosów, zakładania sukni, biżuterii oraz przygotowań Pana Młodego. Podczas tego całego czasu staram się być w cieniu abyście czuli się swobodnie.

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Od momentu
wejścia do kościoła
jestem skupiony aby uchwycić wszystkie ważne momenty podczas ślubu. Wiem jak ważne jest dla Was aby uwiecznić na zdjęciach takie chwile jak
zakładanie obrączek
,
pierwszy pocałunek
,
przysięga ślubna
.
Staram się oddać na zdjęciach wasze emocje. Oczywiście nie zapominam o najważniejszych dla Was osobach, rodzicach czy też świadkach, a także zgromadzonych gościach.

CEREMONIA ŚLUBNA

Zabawa Weselna

Teraz gdy ślub macie już za sobą, przyszedł czas na pierwszy toast oraz pierwszy taniec. Wiem jak bardzo przykładacie do tego wagę. Pokażę na zdjęciach to co tak długo przygotowywaliście, cudowny taniec, który rozpoczyna zabawę weselną. W trakcie zabawy jest wiele zarówno romantycznych jak i zabawnych sytuacji. Zapewniam Was, że wiele z nich znajdzie się na moich zdjęciach.

ZABAWA WESELNA

Plenerowa Sesja Ślubna

To zwieńczenie tego wszystkiego co już jest za Wami. Podczas sesji plenerowej zapewniam miłą atmosferę. Zdjęcia robimy bez pośpiechu. To jak wyjdą zdjęcia zależy także od Was ile pokażecie emocji, radości, czy uśmiechu. Jednak cały czas podpowiadam aby efekt końcowy był jak najlepszy.

SESJA ŚLUBNA

Wróć do spisu treści