Oferta Ślubna, Pakiet Ślubny - Profesjonalna Fotografia Ślubna - Gdańsk, Władysławowo.

Fotograf Ślubny Gdańsk
Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta Ślubna, Pakiet Ślubny

Sfotografuję najważniejsze w Waszym życiu chwile. Gwarantuję duże zaangażowanie. W przeciwieństwie do ofert innych fotografów, nie ogranicza nas czas. Plener do zrealizowania w dowolnym terminie i miejscu przed lub po ślubie. Również wyjazdy na sesje ślubne poza granicę.

    Zapraszam do zapoznania się moją ofertą. Preferuje każdy  rodzaj kontaktu. Prosze pisać, dzwonić wyjaśnię szczegóły oraz prześlę szczegóły. Podczas spotkania pokaże Foto-Album pokazowy z moimi zdjęciami oraz katalog dostepnych produktów, próbki materiałów z jakich mogą być wykonane. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Staram  się spędzić z Państwem tyle czasu aby oddać na fotografiach najpiekniejsze dla Was chwile z pełnym zaangażowaniem.

*Przygotowania do ślubu w domu. Będę z Państwem od początku Waszej przygody na nowej drodze życia. O ile możliwości logistyczne pozwolą będę się starał śledzić przygotowania zarówno Pani Młodej jak i Pana Młodego u niego w domu;
*Zdjęcia podczas ceremoni ślubnej (kościół, urząd stanu cywilnego);
*Zdjęcia podczas zabawy weselnej do ok. godz. 1-2 w nocy. W trakcie zabawy weselnej będę robił zdjęcia zarówno reportażowe jak i rodzinne, portretowe z goścmi wedle Państwa życzeń.
*Sesja plenerowa
w inny dzień po ślubie aby móc swobodnie poświęcić się realizacji
zdjęć.

OTRZYMUJECIE:

*Wszystkie zdjęcia na Pendrive w ekskluzywnym etui (ok. 1500)

*Wybrane, poddane obróbce graficznej zdjęcia na Pendrive: ok. 400szt.

*Album formatu 30x30 min. 35-40 zdjęć, 20-22strony .
*Dwa identyczne pod względem zawartości Albumy formatu 20x20 dla rodziców.
Foto albumy wykonane są z grubych okładek i twardych stron, na których są nadrukowane wysokiej jakości zdjęcia. Okładki obszyte do wyboru z ekoskóry lub tkaniny.

      W celu ustalenia szczególów, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przedstawię wtedy dokładną ofertę i wyjaśnie szczegóły. Na spotkaniu pokażę Pokazowy Album Ślubny z moimi zdjęciami oraz katalog wzorów albumów, próbniki materiałów z jakich mogą być wykonane.

Niezależnie od ustalonego pakietu usług.....

GRATIS PENDRIVE W EKSKLUZYWNYM ETUI ORAZ GRAWEREM.

Dodatkowe usługi:

* Ślubne sesje plenerowe.  (Ceny Sesji ślubnych poza granicami kraju ustalamy indywidualnie)

* Realizacja fotoreportaży z imprez, wydarzeń oraz eventów firmowych, konferencji.
 Realizowałem fotoreportaże min. dla firmy NIVEA - event w hotelu Velaves czy też dla firmy TAURON podczas projektu plaża we   Władysławowie.
* Fotorelacja z chrzcin, przyjęć urodzinowych, wieczorów panieńskich.
*
Rodzinne zdjęcia z wakacji.

*Fotografia niemowlęca, ciążowa.

Teren: Puck - Władysławowo - Hel oraz w stronę Karwi, Chłapowo, Jastrzębia Góra oraz Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo i okolice.

TAGI: fotografia ślubna Władysławowo, fotografia ślubna Gdynia, fotografia ślubna Gdańsk, fotografia ślubna Trójmiasto, fotograf ślubny Władysławowo, fotograf ślubny Gdynia, fotograf ślubny Gdańsk, fotograf ślubny Trójmiasto, fotografia ślubna, fotograf ślubny, fotoreportaż ślubny Gdańsk, fotoreportaż ślubny Trójmiasto
Fotograf Ślubny Gdynia
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego